Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší!

patrik.aus@ausinterier.cz

Velkoobchod

Díky zkušenostem a širokému portfoliu dodavatelů Vám ušetříme čas i peníze

Velkoobchod

Nabízíme své služby všem maloobchodům, velkoobchodům a e-shopům, které mají zájem o nákup a odběr interiérového a exteriérového nábytku z masivu i jiných materiálů, bytových doplňků a jiných dekorativních artefaktů, za účelem dalšího prodeje svým zákazníkům. Máme 18-ti leté zkušenosti v oboru, během kterých jsme poznali krásy i úskalí Indonésie. Dokážeme zajistit kompletní servis a podporu sestávající se z výběru vhodného dodavatele, kontroly kvality, nejlepších cen a dodacích podmínek. Díky tomu ušetříme Váš čas i peníze a Vy se můžete i nadále soustředit čistě na Vaši prodejní aktivitu. Zajímá Vás více o naší možné spolupráci? Pak čtěte zde.

A jak to celé funguje?

1) Poptávka

Nejprve nám e-mailem nebo telefonicky sdělte Váš požadavek. Pamatujte, že čím více informací, tím lépe, a proto Vaši ideu doplňte fotografiemi, výkresy z AudoCADu nebo skicami, se stručnými popisky, vysvětlivkami, zadanými rozměry, specifikací stylu, barvy, materiálu, apod. Při prvním kontaktu také nezapomeňte uvést Vaše telefonní číslo a e-mail, na který potvrdíme přijetí Vašeho požadavku.

Chcete napodobit již existující výrobek? Zašlete nám jeho fotografii

Fotografie se změnou členění kusu (ruční nákres do fotky)

Nestyďte se a zašlete nám Vámi namalovaný ruční nákres

Využít můžete i kreslících programů ve Vašem PC, např. malování

Vhodnou formou je i výkres v AutoCADu

2) Osobní setkání

Po pečlivém prostudování Vámi zaslaných informací připravíme hrubé návrhy našich možností a domluvíme se s Vámi na osobním setkání, kde si podrobně popovídáme o jednotlivých detailech. To je pro nás velmi důležité, neboť chceme správně pochopit Vaši představy a přání. Projdeme tedy spolu jednotlivá množství, požadované materiály, barvy, povrchové úpravy, frekvence dodávek, doprava a další podmínky naší spolupráce.

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

3) Cenová nabídka na míru

Jakmile máme upřesněné všechny informace o produktech a Vy znáte naše možnosti, připravíme pro Vás zajímavou cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení požadujeme složení zálohy ve výši 50% z celkové částky.

Seznam produktů

Seznam produktů

Seznam produktů

Časová osa

Cenová nabídka

4) Výroba nábytku

Standardní doba výroby nábytku a dekorací trvá 4-6 týdnů. Celou výrobu pro Vás průběžně kontrolujeme a to hned na několika stupních. Standardem je nulová tolerance chyb a v případě, že jsou odhaleny nějaké nedostatky, produkty našim dodavatelům vracíme zpět a požadujeme okamžitou náhradu. Díky pravidelným informacím a námi zasílaným fotografiím a videím máte neustálou kontrolu nad Vaši objednávkou, a to vše z domovské destinace.

Z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

Z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

Z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

Z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

Z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

5) Balíme a doprava

Vyrobený nábytek nakonec pečlivě zabalíme a zasíláme námořní dopravou přes Singapur do Hamburku, druhého největšího evropského přístavu. Z Hamburku je zboží do ČR přepravováno vlakem. Týden před jeho doručením Vám zavoláme a informujeme Vás o předběžném termínu vykládky kontejneru. V den, kdy zboží dorazí do našeho skladu, Vám zavoláme ještě jednou a domluvíme se na případné prohlídce zboží a jeho dopravě na finální místo určení.

 Každý jednotlivý kus nábytku či dekorace pečlivě zabalíme

 Zabalené zboží označíme logem Vaší společnosti

Nakládka zboží do kontejneru

Námořní přeprava do Hamburku

Vykládka v ČR

Portfolio produktů, ze kterých si jistě vyberete

Vyberte si z velkého množství produktů – můžeme Vám pomoci s nábytkem pro interiéry i exteriéry, nabízíme podlahy, obklady, pergoly, altány, sochy, rámy, osvětlení, knihovny i vinotéky, obrazy, zrcadla, prostorové dekorace, a mnoho dalšího. Inspiraci můžete načerpat v našem Katalogu, kde je malá ochutnávka námi dodávaných produktů. Zároveň jsme připraveni spolupracovat s Vámi či Vašim designérem na vzniku nových či inovovaných produktů, a to ve velmi krátkém čase a přesně podle Vašich požadavků.

Naši dodavatelé, Váš ušetřený čas i peníze

Díky našim zkušenostem a širokému portfoliu dodavatelů Vám ušetříme čas i peníze, které byste investovali do hledání těch správných a vhodných partnerů pro Váš business. My jsme již tuto práci udělali za Vás. Našimi přímými dodavateli jsou samotní indonéští mistři výroby nábytku, jejichž umění přechází z generace na generaci. Za téměř 20 let našich zkušeností v oboru i v Indonésii jsme si vybudovali základu téměř 150 dodavatelů, se kterými máme dlouhodobé a prověřené vztahy a zkušenosti. Jejich výběr proběhl na Bali, Jávě a dalších mnoha ostrovech tohoto rozsáhlého souostroví. Každého z nich jsme osobně navštívili, seznámili se s jeho výrobou, postupy a materiály, a proto u všech garantujeme spolehlivost, vynikající kvalitu a bezkonkurenční ceny. Naší zárukou je i jejich FSC a SVLK certifikace, o které Vás podrobněji informujeme v záložce O nás.

Výroba a její kontrola

Samotná výroba nábytku a dekorací probíhá 4-6 týdnů, záleží na zvoleném materiálu a náročnosti výroby. Při objednávce velkého objemu se pak doba výroby může prodloužit přibližně o 1-2 týdny. Celý proces výroby, od samotného výběru materiálu až po finální výrobek, průběžně dokumentujeme, a fotografie a videa automaticky zasíláme na Váš e-mail. Kontrola průběhu výroby je pro nás velmi důležitá, neboť tím zajistíme požadovanou kvalitu námi dodávaných produktů a zároveň včas předcházíme případným vadám či jiným nedostatkům. Pro Vás naše kontrola a zaslané fotografie znamenají rychlý, pohodlný a snadný přehled nad objednanými produkty, a to bez drahého cestování, z pohodlí Vaší práce či domova.

Požadavek na MOQ

Další naší velkou výhodou je nulový požadavek na Minimum Order Quantity (MOQ). Díky tomu se nemusíte bát objednat různá množství různých produktů. Každý kontejner dokážeme vhodným způsobem poskládat a nakombinovat pro vícero zákazníků, a proto i menší objemy pro Vás vyrobíme a dovezeme za skvělé ceny.

Informace, které jsou zde uvedeny, Vám nestačí a stále se chcete dozvědět více o naší možné spolupráci? Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, na Vaše dotazy velmi rádi odpovíme.