Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší!

patrik.aus@ausinterier.cz

Projekty

Díky zkušenostem a širokému portfoliu dodavatelů Vám ušetříme čas i peníze

Stránky se stále připravují - website under construction

90%

Projekty

Projekty tvoří velkou část našich realizací. Za sebou již máme mnoho úspěšných projektů pro restaurace, hotely, kavárny, bary, wellness centra i developerské objekty v Čechách i zahraničí – na některé z nich se můžete podívat do záložky Reference. Dokážeme vybavit komerční i soukromé prostory. V naší nabídce je interiérový i exteriérový nábytek, bytové doplňky, dekorativní prvky jako jsou obrazy, rámy, zrcadla, plastiky, dřevořezby, vázy, věšáky, sochy, paravány a jiné dekorace, ale také podlahy, obklady, panely, a v neposlední řadě i svítidla. Na všechno vybíráme prvotřídní materiál, který se hodí do všech klimatických podmínek.

A jak to celé funguje?

1) Vaše poptávka

V první řadě budeme potřebovat Vaši představu o daném projektu. Proto nám tedy e-mailem zašlete co nejvíce informací – především základní ideu o Vašem projektu a jeho vybavení, stylu, designu, doplňcích a dekoracích, požadovaný rozsah projektu, plány a rozměry prostor. Zároveň připojte fotografie, výkresy, skici nebo 3D návrhy, které máte k dispozici. My se s Vámi, na základě zaslaných informací, spojíme a domluvíme si další postup naší spolupráce. Rádi Vám také představíme naši společnost a pro Vaši představu i některé z našich dokončených projektů.

Chcete napodobit již existující výrobek? Zašlete nám jeho fotografii

Fotografie se změnou členění kusu (ruční nákres do fotky)

Nestyďte se a zašlete nám Vámi namalovaný ruční nákres

Využít můžete i kreslících programů ve Vašem PC, např. malování

Vhodnou formou je i výkres v AutoCADu

2) Osobní setkání

Na základě Vámi zaslaných informací a dokumentů připravíme podklady a předběžné možnosti realizací pro daný projekt. Zároveň se domluvíme na osobním setkání, kde si, pro správné pochopení a vnímaní Vašich představ o projektu, podrobněji popovídáme a upřesníme jednotlivé detaily ohledně počtu kusů nábytku, konkrétních materiálů, zpracování vč. povrchových úprav a časového harmonogramu. Není problém, pokud součástí Vašeho požadavku bude i limitovaný rozpočet, tzv. target budget, dokážeme si poradit i s tím.

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

3) Cenová nabídka na míru

V této chvíli již máme za sebou vzájemné seznámení. My máme Vaši konkrétní představu a přání o projektu, Vy znáte naše možnosti a návrh pro realizaci projektu. Nyní proto pro Vás můžeme vypracovat cenovou nabídku včetně časové osy zpracování, doručení i instalace. Po odsouhlasení cenové nabídky oběma stranami požadujeme složení zálohy ve výši 50% z celkové částky.

budget

časová osa – výkres

výkres

výkres

Cenová nabídka

4) Možnost kontroly průběhu výroby

Každý zadavatel projektu, ať jste již majitel, architekt nebo designér, má možnost kontrolovat samotný průběh výroby, a to díky fotografiím a videím, které Vám automaticky zasíláme. Je samozřejmé, že s Vámi budeme v pravidelném kontaktu, neboť vzájemná komunikace je klíčovým faktorem pro zajištění správného průběhu výroby u našich dodavatelů a stejně tak pro realizaci Vašeho projektu. My totiž vnímáme, že krása spočívá v každém detailu, a proto Vám budeme pravidelně aktualizovat informace z průběhu výroby i kontroly kvality. Tato kontrola probíhá hned na několika stupních: kontrola vstupního materiálu, zadaných rozměrů a tvarů, kontrola kompletace z připravených komponentů, kontrola povrchových úprav, kování, struktur a ostatních detailů, finální kontrola vyrobeného nábytku (tzv. final touch) a jeho následné balení a dopravu na místo určení.

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

5) Balíme a doručujeme

Vyrobený nábytek nakonec pečlivě zabalíme a zasíláme námořní dopravou přes Singapur do Hamburku, druhého největšího evropského přístavu. Z Hamburku je zboží do ČR přepravováno vlakem. Týden před jeho doručením Vám zavoláme a informujeme Vás o předběžném termínu vykládky kontejneru. V den, kdy zboží dorazí do našeho skladu, Vám zavoláme ještě jednou a domluvíme se na případné prohlídce zboží a jeho dopravě na finální místo určení.

 Každý jednotlivý kus nábytku či dekorace pečlivě zabalíme

 Zabalené zboží označíme logem Vaší společnosti

Nakládka zboží do kontejneru

Námořní přeprava do Hamburku

Vykládka na Nákladovém nádraží v Praze na Žižkově

6) Instalace u klienta

Jakmile produkty pro Váš projekt dokončíme a doručíme na Nákladové nádraží Žižkov v Praze, zajistíme jejich dopravu a následnou instalaci přímo na místě určení – tedy ve Vašem hotelu, penzionu, kavárně, rodinném domě, apod. Vše vždy v souladu s časovou osou projektu i s přihlédnutím na Vaše aktuální potřeby. Úspěšnou instalací u klienta pro Vás však naše služby nekončí. Samozřejmostí je i odborné zaškolení ohledně správné údržby nábytku a dekorací, a jejich správné manipulaci. Pro komerční projekty poskytujeme nestandardně dlouhou záruční lhůtu, a to 2 roky. V případě potřeby Vám zajistíme i pozáruční servis, a to jen za režijní ceny.

Nakládka na Nákladovém nádraží v Praze na Žižkově

Doručení ke klientovi

Instalace u klienta

Instalace u klienta

instalace u klienta – final pohled