Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší!

patrik.aus@ausinterier.cz

Projekty

Díky zkušenostem a širokému portfoliu dodavatelů Vám ušetříme čas i peníze

Projekty

Projekty tvoří velkou část našich realizací. Za sebou již máme mnoho úspěšných projektů pro restaurace, hotely, kavárny, bary, wellness centra i developerské objekty v Čechách i zahraničí – na některé z nich se můžete podívat do záložky Reference. Dokážeme vybavit komerční i soukromé prostory. V naší nabídce je interiérový i exteriérový nábytek, bytové doplňky, dekorativní prvky jako jsou obrazy, rámy, zrcadla, plastiky, dřevořezby, vázy, věšáky, sochy, paravány a jiné dekorace, ale také podlahy, obklady, panely, a v neposlední řadě i svítidla. Na všechno vybíráme prvotřídní materiál, který se hodí do všech klimatických podmínek.

A jak to celé funguje?

1) Vaše poptávka

V první řadě budeme potřebovat Vaši představu o daném projektu. Proto nám tedy e-mailem zašlete co nejvíce informací – především základní ideu o Vašem projektu a jeho vybavení, stylu, designu, doplňcích a dekoracích, požadovaný rozsah projektu, plány a rozměry prostor. Zároveň připojte fotografie, výkresy, skici nebo 3D návrhy, které máte k dispozici. My se s Vámi, na základě zaslaných informací, spojíme a domluvíme si další postup naší spolupráce. Rádi Vám také představíme naši společnost a pro Vaši představu i některé z našich dokončených projektů.

Chcete napodobit již existující výrobek? Zašlete nám jeho fotografii

Fotografie se změnou členění kusu (ruční nákres do fotky)

Nestyďte se a zašlete nám Vámi namalovaný ruční nákres

Využít můžete i kreslících programů ve Vašem PC, např. malování

Vhodnou formou je i výkres v AutoCADu

2) Osobní setkání

Na základě Vámi zaslaných informací a dokumentů připravíme podklady a předběžné možnosti realizací pro daný projekt. Zároveň se domluvíme na osobním setkání, kde si, pro správné pochopení a vnímaní Vašich představ o projektu, podrobněji popovídáme a upřesníme jednotlivé detaily ohledně počtu kusů nábytku, konkrétních materiálů, zpracování vč. povrchových úprav a časového harmonogramu. Není problém, pokud součástí Vašeho požadavku bude i limitovaný rozpočet, tzv. target budget, dokážeme si poradit i s tím.

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

Návrh realizace – 3D vizualizace

3) Cenová nabídka na míru

V této chvíli již máme za sebou vzájemné seznámení. My máme Vaši konkrétní představu a přání o projektu, Vy znáte naše možnosti a návrh pro realizaci projektu. Nyní proto pro Vás můžeme vypracovat cenovou nabídku včetně časové osy zpracování, doručení i instalace. Po odsouhlasení cenové nabídky oběma stranami požadujeme složení zálohy ve výši 50% z celkové částky.

budget

časová osa – výkres

výkres

výkres

Cenová nabídka

4) Možnost kontroly průběhu výroby

Každý zadavatel projektu, ať jste již majitel, architekt nebo designér, má možnost kontrolovat samotný průběh výroby, a to díky fotografiím a videím, které Vám automaticky zasíláme. Je samozřejmé, že s Vámi budeme v pravidelném kontaktu, neboť vzájemná komunikace je klíčovým faktorem pro zajištění správného průběhu výroby u našich dodavatelů a stejně tak pro realizaci Vašeho projektu. My totiž vnímáme, že krása spočívá v každém detailu, a proto Vám budeme pravidelně aktualizovat informace z průběhu výroby i kontroly kvality. Tato kontrola probíhá hned na několika stupních: kontrola vstupního materiálu, zadaných rozměrů a tvarů, kontrola kompletace z připravených komponentů, kontrola povrchových úprav, kování, struktur a ostatních detailů, finální kontrola vyrobeného nábytku (tzv. final touch) a jeho následné balení a dopravu na místo určení.

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

z výroby – z 5-ti stupňové kontroly

5) Balíme a doručujeme

Vyrobený nábytek nakonec pečlivě zabalíme a zasíláme námořní dopravou přes Singapur do Hamburku, druhého největšího evropského přístavu. Z Hamburku je zboží do ČR přepravováno vlakem. Týden před jeho doručením Vám zavoláme a informujeme Vás o předběžném termínu vykládky kontejneru. V den, kdy zboží dorazí do našeho skladu, Vám zavoláme ještě jednou a domluvíme se na případné prohlídce zboží a jeho dopravě na finální místo určení.

 Každý jednotlivý kus nábytku či dekorace pečlivě zabalíme

 Zabalené zboží označíme logem Vaší společnosti

Nakládka zboží do kontejneru

Námořní přeprava do Hamburku

Vykládka v ČR

6) Instalace u klienta

Jakmile produkty pro Váš projekt dokončíme, zajistíme jejich dopravu a následnou instalaci přímo na místě určení – tedy ve Vašem hotelu, penzionu, kavárně, rodinném domě, apod. Vše vždy v souladu s časovou osou projektu i s přihlédnutím na Vaše aktuální potřeby. Úspěšnou instalací u klienta pro Vás však naše služby nekončí. Samozřejmostí je i odborné zaškolení ohledně správné údržby nábytku a dekorací, a jejich správné manipulaci. Pro komerční projekty poskytujeme nestandardně dlouhou záruční lhůtu, a to 2 roky. V případě potřeby Vám zajistíme i pozáruční servis, a to jen za režijní ceny.

Nakládka v ČR

Doručení ke klientovi

Instalace u klienta

Instalace u klienta

instalace u klienta – final pohled