Vyberte si nábytek a doplňky ve stylu, který je Vám nejbližší!

patrik.aus@ausinterier.cz

Nábytek na míru

Díky zkušenostem a širokému portfoliu dodavatelů Vám ušetříme čas i peníze

Nábytek na míru

Naše společnost PAAW living s.r.o. se dlouhodobě specializuje i na zakázkovou výrobu. Vyrobíme pro Vás nábytek na míru, který bude přesně podle Vašeho vkusu, přání, potřeb a požadavků. Inspiraci hledejte v našem Katalogu, kde je malá ochutnávka našich možností, a v Referencích pro zhlédnutí dokončených realizací. Dokážeme však mnohem víc a rádi Vás o tom přesvědčíme.

1) Sdělte nám svoji představu

Zašlete nám fotografii, skicu nebo výkres, včetně stručného popisu a požadovaných rozměrů. My se s Vámi v nejbližší možné době spojíme, a proto nezapomeňte uvést Vaše kontaktní údaje, na kterých Vás zastihneme (hl. telefonní číslo, e-mail). Rádi Vám v této fázi poradíme s výběrem vhodného materiálu, barvy i s laděním nezbytných detailů.

Chcete napodobit již existující výrobek? Zašlete nám jeho fotografii

Fotografie se změnou členění kusu (ruční nákres do fotky)

Nestyďte se a zašlete nám Vámi namalovaný ruční nákres

Využít můžete i kreslících programů ve Vašem PC, např. malování

Vhodnou formou je i výkres v AutoCADu

2) Obdržíte od nás výkres včetně cenové kalkulace

Po upřesnění všech důležitých informací a parametrů Vám vypracujeme a zašleme základní výkres ke korektuře. V co nejkratší možné době od nás obdržíte cenovou kalkulaci. Základní výkres i cenová kalkulace jsou zdarma. Po vzájemné dohodě všech nezbytných podmínek a nalezení nejlepšího možného řešení pak požadujeme složení zálohy ve výši 50% z celkové ceny. V případě potřeby k Vám zašleme zkušeného kolegu pro přesné a profesionální zaměření daného prostoru.

výkres

výkres

výkres

výkres

cenová nabídka

3) Výroba zboží

V momentě, kdy je částka připsána na účet, je to už jen malý krůček k samotné výrobě. Od té nás dělí pouze výrobní výkresová dokumentace, kterou Vám zašleme k poslednímu potvrzení projednaného řešení/návrhu. A pak již vyrábíme. Samotná výroba nábytku trvá 4-8 týdnů ode dne složení zálohy, záleží na zvoleném materiálu a náročnosti výroby. Vzhledem k tomu, že nábytek vyrábíme z nejkvalitnějších materiálů a s nejvyšší pečlivostí, nejde výrobní proces nikterak zkrátit. Výsledek výroby však bude stát za to. Doprava zboží z Indonésie pak trvá 5 týdnů. O přesné dodací lhůtě budete průběžně informováni.

z výroby

z výroby

z výroby

z výroby

z výroby

4) Kontrola kvality na 5 stupních

V této fázi je Vaše zboží již téměř vyrobeno a ladíme poslední úpravy, detaily i vzhled (tzv. final touch). Každý vyráběný kus prochází během celého výrobního procesu pečlivou kontrolou kvality. Tu provádíme na pěti stupních: kontrola vstupního materiálu, zadaných rozměrů a tvarů, kontrola kompletace z připravených komponentů, kontrola povrchových úprav, kování, struktur a ostatních detailů a finální kontrola vyrobeného nábytku.

Kontrola vstupního materiálu

Kontrola zadaných rozměrů a tvarů

Kontrola kompletace z připravených komponentů

Kontrola povrchových úprav, kování a ostatních detailů

 Finální kontrola vyrobeného nábytku

5) Balíme a doručujeme

Vyrobený nábytek nakonec pečlivě zabalíme a zasíláme námořní dopravou přes Singapur do Hamburku, druhého největšího evropského přístavu. Z Hamburku je zboží do ČR přepravováno vlakem. Týden před jeho doručením Vám zavoláme a informujeme Vás o předběžném termínu vykládky kontejneru. V den, kdy zboží dorazí do našeho skladu, Vám zavoláme ještě jednou a domluvíme se na případné prohlídce zboží a jeho dopravě na finální místo určení.

 Každý jednotlivý kus nábytku či dekorace pečlivě zabalíme

Nakládka zboží do kontejneru

Námořní přeprava do Hamburku

Vykládka v ČR

Spokojený zákazník